סקס, שקרים ורזרבה שחלתית

סקס, שקרים ורזרבה שחלתית


פוסט נוטף מיניות, אבל בקטע מחייב

  • Share on Pinterest

״אני לא יודע מי אמר לכם אחרת, אבל זה לא צילום רחם תקין״ הוא זורק לחלל החדר ומוסיף לקור הקיצוני שבו, בזמן שהוא ממשיך לבהות במסך בשמץ של חשיבות עצמית. עין שמאל שלי מתחילה לפזול מעצמה, דרך תערוכת ההוקרות שעל הקיר, אל אשתי היקרה והמודאגת, רק כדי לגלות שסכר הדמעות שלה נפרץ עוד ב״אני לא יודע…״, דמעות שהתאספו כבר הרבה לפני שנכנסנו לעוד חדר גורלי במשחק ״מי רוצה להיות הורה?״ בליווי שיר הנושא ״אל תתרבו״.

בכל שנייה נולדים בעולם 4.3 ילדים, כמה קשה זה כבר יכול להיות??

כל ה׳סלט-פוריות-על-מצע-פירות-העונה׳ הזה התחיל לפני שנתיים, כשמשהו הרגיש לנו לא בסדר. בכל זאת, אנחנו לא ילדים, וכשזה לא זרם טבעי, פנינו לייעוץ.

היא: בדיקות דם, בדיקות גנטיות, צילום רחם, מעקב זקיקים.

אני: מאונן לכוס.

ברוך שלא… בוא.

יצא תקין. חזרנו לשגרה. עד כמה שאפשר לקרוא להפסקת תואר, עזיבת עבודה, הסבה מקצועית וירידה מהארץ – שגרה. היינו טירונים נאיביים שעוד לא הבינו את ההשלכות של כל הבלגן הזה.

״כמה פעמים אתם עושים סקס בשבוע?״

ואז התחילו הצרות. והסתירות. ״ד״ר, כמה פעמים מומלץ לעשות סקס בשבוע?״. הנורמטיבי אומר יום כן יום לא, השמרן אומר פעם בשלושה ימים, החרמן אומר כל יום ו״אין דבר כזה יותר מדי״, סוף ציטוט. במקביל אומרים לך להתנזר (שזה כבר מלחיץ) ממין לפחות 3 ימים לפני בדיקת זרע. מבולבלים? גם אנחנו!

We can't have kids… the way we do it

Jimmy Carr

מאז זרמו הרבה זרעים בנהר, ושלי התחילו קצת לדשדש.

האורולוג היהודי-אמריקאי שבדק אותי מכף רגל ועד שלפוחית, הסביר בנימוס מוגזם שהזרעים שלי הם חבורה כושלת שנעה במעגלים, שאין מצב שניכנס להריון טבעי, ושיש לי חשש לאבנים בכליות. אמרתי לו שהוא מתפזר והמשכתי לדרכי.

פרופסור ישראלי העלים לי 150 ש״ח ב-5 דקות, לא לפני ששיחק לי באשכים כמו ביצים סיניות במשך דקה ארוכה, אגב חפירה על אחיין שלו שלומד טיס בארה״ב ב-4 הנותרות. הוא הכריז באופטימיות מפתיעה שאני צריך לדגמן זרע וש״הכל טוב, אתם תיכנסו להריון״.

אז איך באים ילדים לעולם?

לא, אין חסידה. לא, גם לא דבורים. ב-IVF מסתבר.

IV-מה?! כן גם אני שאלתי.

תראו, בתור זכר, נולדתי לחיים פשוטים של הטלת מים בעמידה ומושב אסלה בראש התורן. אף אחד לא מכין אותך למטר מונחים כמו ״רזרבה שחלתית״, ״הזרעה״ ו״חצוצרה עויינת״ (יש מצב שהמצאתי את האחרון). אבל פתאום כשאתה בתוך זה, אתה רואה את המטריקס. פתאום עגלות של תאומים קופצות לך לפרצוף מכל פינת רחוב, ואז אתה מעכל בתדהמה – ההנדסה הגנטית כבר כאן!

המשכנו לנסות טבעי ללא הצלחה. ככל שראינו יותר רופאים יצאנו יותר מתוסכלים. מה שהתחיל בחשש לבעיות פוריות נשיות, הפך לבעיות זרע גבריות, ועכשיו שוב הצילום רחם המזורגג הזה?! 3 שנים בסרט ״השבחת זרע 4״ ופתאום זה מתהפך ומחמיר ל״כריתת שחלות – שובו של הג׳דיי״?

בחזרה לחדר הרופא…

ד״ר אַפַּתְיָה, שניכר כי עבר בקושי את קורס יחסי האנוש באקדמיה, לא ידע איך להתמודד עם שטף הדמעות של לאלי, וסינן בחוסר אונים ״אני רואה שאת צריכה תמיכה של פסיכולוג…״.

כמה אירוני לחשוב בדיעבד, שכשיצאנו שבורים לרסיסים מהפגישה הזו, כבר היינו בהריון. טבעי!

אל תאמינו לכל דבר שאומרים לכם. כל יום קורים ניסים.

כי לפעמים רופאים הם רק סוחרי סמים, שמתכחשים למה שרץ לך בפנים

טונה

הידעת? כי אני לא.

מחקר מאת בי״ח הדסה קובע שהריון עוזר לגוף להתחדש. המחקר ביצע ניסויים של השתלות כבד בקרב עכברים, ומצא כי כבד של עכברה אקס-הריונית, נקלט טוב יותר (96% הצלחה) משל עכברה שלא חוותה הריון (46% הצלחה). עכשיו רק נשאר לכם למצוא עכבר/ה שיהיו בקטע שלכם.

מחשב חיים מחדש…

בפעם הבאה שאתם פוגשים זוג יונים נטול ילדים, תעשו להם טובה ותחשבו רגע לפני שאתם זורקים משהו כמו  ״נו, אז מה עם ילדים?״ או את ה״בקרוב אצלכם״ האימתני. גלו קצת רגישות כי אולי, וזה אולי מאד שכיח בימינו, גם הם זוג ״בתהליך״.

דואר בלי בול. גם בלי שיט.

מייל שנוגע אצלך באינבוקס. ישירות. בלי טובות של אלגוריתמים ורשתות חברתיות.

בלי פרסומות. בלי תוכן שיווקי. לא מוכר כלום. גם לא עושה דרופ-שיפינג.